خرید فلاسک و فروش فلاکس آنلاین

سلام ، مهرداد قدیریان هستم ، متولد سال 1350 ، از سال 1379 فروشنده لوازم خانگی بوده ام و کسب و کار آنلاین با نام فلاکس دات کام را از سال 1398 ، به خدمات خود افزودم .

 فلاکس دات کام فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست ، بلکه یک فروشگاه تخصصی در زمینه فلاسک و کلمن در شهر ابرکوه استان یزد است که خدمات آنلاین نیز به کاربران سراسر کشور ارائه میکند .

با توجه به تجربه چندین ساله بنده در امر لوازم خانگی و فروش انواع فلاسک ، توانایی شناخت اجناس مرغوب و نامرغوب را دارا میباشم و در فروشگاه ما بهترین و مرغوب ترین اجناس با قیمت های بسیار رقابتی در بازار ، به مشتری ارائه میشود .

با توجه به اینکه فلاکس دات کام ، یک فروشگاه تخصصی در زمینه فلاسک و کلمن بوده و خرید های ما بسیار عمده میباشد لذا میتوانیم قیمت های مناسبت تری را در زمان خرده فروشی به مشتری ها ارائه کنیم .

 

چرا از فلاسک دات کام خرید کنیم ؟

زیرا فلاسک دات کام ، اجناس را به صورت کامل گارانتی میکند و متعهد است که فقط جنس اورجینال را به فروش برساند و در صورت نارضایتی ، کاربر پس از دریافت محصول به مدت 4 روز کاری میتواند محصول را بازگشت داده ( بدون آسیب و شکستگی ) تا مبلغ محصول به حساب وی بازگردانده شود .

 

چگونه با فلاسک دات کام در ارتباط باشم ؟

شما مشتری عزیز برای اطمینان بیشتر میتوانید با شماره 09132544985 ( مهرداد قدیریان ) تماس بگیرید یا به فروشگاه بنده در استان یزد ، شهر ابرکوه ، خیابان طاووس ، فروشگاه دنیای فلاکس مراجعه فرمایید .

 

چگونه از فلاکس دات کام خرید کنم ؟

برای خرید از فلاسک دات کام ، کافی است به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید . از داخل صفحه اصلی یا از داخل منو ها و دسته بندی ها محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس به سبد خرید اضافه کنید و بعد از آن پرداخت خود را انجام دهید . بعد از پرداخت محصول برای شما ارسال خواهد شد .

 

 

 

با کیفیت ترین،زیباترین و کاراترین و به صرفه ترین فلاکس و کلمن ها را از ما بخواهید.